

Lalka maskotka dekoracyjna Metoo Angela ANIOŁEK z TOREBKĄ #coquette
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
Lalka maskotka Angela, marki Metoo. Przepiękna szmaciana lalka maskotka, Angela - aniołek, wykonana z najwyższą starannością.
Ta lalka stanowi uroczą dekorację Twojego pokoju. Ma na sobie śliczne ubranka - wszyte na stałe, bez możliwości ich zdejmowania. Jest wykonana z materiału o fakturze weluru, a ubranka są z materiałów sztucznych, ozdobionych koronkami i srebrną nitką. Na pleckach ma wszyte słodkie skrzydełka! Każdy detal jest dopracowany, lalka jest bardzo estetycznie wykonana, zapakowana w duże foliowe opakowanie.
Można ją prać ręcznie w niskiej temperaturze i z dodatkiem delikatnych detergentów.
Każda lalka posiada oryginalną metkę producenta, oraz dwie metki wszyte - z informacją na temat konserwacji i druga, z oznaczeniem brandu. Jest bezzapachowa. Po otrzymaniu można ją lekko potraktować parą wodną z urządzenia parowego, żeby wszystkie detale dekoracyjne się rozprostowały (ubranka).
Wymiar: wysokość 34cm, reszta wymiarów na grafice.
Uwaga, lalka jest maskotką o charakterze dekoracyjnym i ozdobnym. Trzymać z daleka od otwartego ognia.